Informacje

Restauracja „Pod Zielonym Dębem” znajduje się na granicy czeskiej i polskiej części Śląska, w związku z czym mogą Państwo spróbować u nas dań kuchni czeskiej, polskiej i śląskiej. Zgodnie z naszym hasłem "Łączymy Śląsk - Spojujeme Slezsko".

Restauracja czynna jest codziennie od 11.00 do 22.00. Od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 14.00 oferujemy niedrogie zestawy obiadowe (już od 17 zł z zupą). Używamy wyłącznie pierwszorzędnych, wysokiej jakości produktów, kładąc nacisk na domową kuchnię. 

Specjalnością naszej restauracji jest, warzone wyłącznie dla nas, niefiltrowane i niepasteryzowane piwo Oderberg. W logo piwa znajduje się stary most graniczny na Odrze, łączący Stary Bogumin (gdzie znajduje się secesyjna kamienica Pod Zielonym Dębem) oraz Chałupki, czyli 2 miejscowości, które dawniej tworzyły jedno miasto - Oderberg. 

Z myślą o naszych najmłodszych klientach przygotowaliśmy w restauracji kącik dla dzieci. Do ich dyspozycji oddajemy zabawki, minimebelki oraz małą, stylowo wyposażoną kuchnię dziecięcą, dzięki której fantazja Państwa pociech może rozwijać się bez ograniczeń.

Rezerwacje stolików:
tel.: +48 731 002 239, +420 555 506 606
mail: hotel@podzelenym.cz

Zalecamy wcześniejszą rezerwację stolika, zwłaszcza w piątki, soboty, niedziele i święta.
W przypadku rezerwacji stolika dla więcej niż 10 osób konieczne jest wcześniejsze ustalenie menu.

Menu restauracji do pobrania tutaj: POBIERZ MENU

Opinie:

Kasia Kowińska, 17.08.2017

Dobre jedzenie + bardzo sympatyczna obsługa sprawiają, że to miejsce do którego fajnie się wraca. Ceny bardzo rozsądne, miejsce urocze i bez zadęcia. Warto zrobić sobie małą wycieczkę tylko po to, żeby wylądować Pod Zelenym Dubem :) Do zobaczenia niebawem!

Anna Gołąb, 6.06.2018

Bardzo dziękujemy za pyszne jedzonko i super obsługę. Pomimo że było nas sporo to nikt nie czekał. Porcje duże i bardzo bardzo dobre.

Kasia Korzonek, maj 2018

Pyszne piwo Oderberg, smaczne jedzonko, przesympatyczna obsługa, cudowny klimat!!! Miejsce godne polecenia.

Patrycja Barteczko, czerwiec 2018

Pyszne jedzenie, na prawdę warto odwiedzić to miejsce. Przyjechaliśmy całą rodzinką i wszyscy zadowoleni :) knedliki pierwsza klasa, tak samo jak smażony ser!

Jarek M., październik 2018

Jedzenie - górna półka, naprawdę polecam, obsługa miła, miejsce ciekawe jako przystanek w trakcie rowerowej wycieczki.