Hotel Pod Zeleným dubem v Bohumíně hodnocení

Piwne SPA


Chcielibyśmy zaprosić Państwa do unikatowego Piwnego i Muzycznego SPA Oderberg, które znajduje się w przepięknie urządzonych, klimatycznych wnętrzach piwnic naszego Hotelu.
Podczas około dwugodzinnego rytuału skorzystają Państwo z sauny typu infrared, zażyją odprężającej, prozdrowotnej kąpieli w drewnianych kadziach a na koniec zrelaksują się na słomowych łóżkach. Przez cały ten czas będą się Państwo mogli delektować naszym wyśmienitym, niepasteryzowanym piwem Oderberg, posmakować drobnych przekąsek oraz napawać się specjalnie dobraną, nastrojową muzyką. Suma tych doznań sprawi, że oderwą się Państwo od codziennego zgiełku. 
Dla tych z Państwa, którzy pragną jeszcze więcej, oferujemy masaże, pakiety wraz z kolacją w naszej restauracji, możliwość zakwaterowania w naszym przyjemnym hotelu lub możliwość dłuższego pobytu według Państwa uznania. Więcej informacji o kąpielach piwnych oraz szczegóły pakietów znajdą Państwo na stronie internetowej:

piwnespa.pl

Opinie:

Sebastian H.

Przede wszystkim miła i pomocna obsługa. Usługi na wysokim poziomie. Miejsce, gdzie można się całkowicie zrelaksować i zresetować przy dźwiękach pięknej muzyki. Kąpiel w beczce - coś wspaniałego. Piwo pyszne. Miłe zaskoczenie. Z pewnością możemy polecić każdemu. W walentynkowym pakiecie dostaliśmy szarlotkę z lodami - była wyśmienita! Na pewno wybierzemy się jeszcze nie raz! Polecam serdecznie!

Magdalena Śleziak

Polecam z całego serca! Świetne miejsce żeby się zrelaksować i odpocząć, przemiła i profesjonalna obsługa. Z pewnością wrócimy jeszcze nie raz ;)

Sonia Heliosz

Świetne miejsce, przemiła i pomocna obsługa. Idealne miejsce na pełen relaks. Profesjonalne podejście do klientów. Z pewnością wrócimy jeszcze nie raz :)

Justyna Dudek

Gorąco polecam jako odskocznie od codzienności. Bardzo miła i pomocna obsługa, począwszy od rezerwacji, poprzez piwne spa i masaż na zakończenie relaksu. Idealne miejsce na weekend we dwoje.